Sukcesy plastyczne

Pani Beata Haładus ma rękę do wydobywania z dzieci potencjału twórczego.
Otóż Hania Sudnik i Jeremi Sifczyk z klasy 4b zostali nagrodzeni w międzynarodowych konkursach plastycznych, i tak:
Praca Hani znalazła się w gronie LAUREATÓW Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Sandro Botticelli – florencki marzyciel” 🙂
Praca Jeremiego Sifczyka, inspirowana twórczością Vincenta van Gogha, zdobyła kwalifikację do wystawy w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Labirynt Wyobraźni” 🙂 Istotnym jest, że na oba konkursy napłynęło kilka tysięcy prac z całego świata, a prace naszych uczniów zostały dostrzeżone w wielkim gronie młodych artystów. Nasza duma jest więc wielka jak szkoła! Gratulujemy Hani i Jeremiemu, a pani Beacie dziękujemy za intuicję i wspaniały kontakt z dziećmi!