Menu Zamknij

Powsinogi pozdrawiają i chwalą się sukcesami!

57 RAJD SZLAKAMI POWSTAŃ ŚLĄSKICH, to kolejna wyprawa, która odbyła się w sobotę 23 maja. Odwiedziliśmy Muzeum Powstań Śląskich i zdobyliśmy dwukrotnie pierwsze miejsce – w konkursie na gwarę śląską, to zwycięstwo, które zawdzięczamy Michałowi z klasy 7b, i w konkursie na piosenkę powstańczą. Dziękujemy Powsinogom, pani Magdzie, opiekunce Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego Powsinogi i pani Zosi, która oprócz tego, że opiekuje się Powsinogami, to również była kierownikiem tej wycieczki. Zapraszamy na naszego bloga TUTAJ

Skip to content